PRO PSY : krmiva - největší výběr značek v Jindřichově Hradci pro všechny věkové kategorie psů od ekononické, přes prémiovou, po nejvyšši kvalitu, vitamíny, největší výběr pamlsků - masové, žvýkací, dentální, sušenky,...konzervy, paštiky, kapsičky, přílohy, mražené maso, široký výběr hraček, náhubky, obojky, vodítka - samonavíjecí, přepínací,... postroje, misky, hárací kalhotky, obrovský výběr pelechů, značný sortiment oblečků za skvělé ceny, přepravky, tašky, postroje do auta, antitahací postroje, antiparazitika, ušní, oční, nosní kapky, péče o zuby, odpuzovače, hřebeny, kartáče, kleštičky na drápky, a další potřeby a nezbytnosti k spokojenosti Vašich pejsků

PRO KOČKY: krmiva - velký výběr, paštičky, konzervy, kapsičky, pamlsky, vitamíny, tráva pro kočky, škrábadla, toalety kryté i nekryté, podestýlky silikonové, hrudkující,... velký sortiment pelíšků, přepravky, hračky, misky, obojky, postrojky, vodítka, zkrátka vše co potřebují kočičky pro spokojený život v naší společnosti.

PRO HLODAVCE : velký výběr krmiv - více značek, pamlsky, minerální kameny, okusovadla, domečky, napaječky, misky, klece, přepravky, seno hobliny i jiné podestýlky,....ať se mají u Vás dobře.

PRO PTÁKY : různé zrniny i směsi ke krmení pro malé, střední i velké papoušky, kanáry, andulky, drobné exoty, tyčinky, sépiové kosti, vitamíny, budky, klece, napaječky, hračky, ...pro radost ze života.

PRO RYBIČKY A TERARIJNÍ ZVÍŘATA : krmiva, živé krmení (crvčky, sarančata, červy moučné i zofobas), teploměry, filtry, čerpadla, umělé rostliny, živé rostliny, akvária, štěrky, podestýlky do terárií, topítka,....aby jim nic nechybělo.

PRO HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA : základní krmení pro koně, ohlávky, vodítka,  čištění, jezdecké rukavice, mazání na kopyta,... Krmné směsi pro pro pro nosnice, králíky, křepelky, holuby,... grity, vitamínověninerální směsky

Kontakt

Zoobutik Adriana Kocmánková Čsl. legií 1000, Schwaigrova 689
Jindřichův Hradec
377 01
606 894 284
723 528 234
zoobutik-jh@seznam.cz